Nietuzinkowe okna dostępne w ratach

Od jakiegoś czasu wspólnie z partnerką chcieliśmy kupić nowe okno w niewielkim salonie. Ponieważ te, które używaliśmy dotychczas były niezbyt szczelne natomiast przy niekorzystnej aurze w pokoju bywało nieprzyjemnie.

Przyjęliśmy, że instalacja okien może być odpowiednim założeniem, bowiem w wyniku tego oszczędzimy na grzaniu. Mieszkamy w Rumi, więc preferowaliśmy ażeby wytwórca okna znajdował się w pobliżu Sopotu. Usiadłem tym samym do laptopa i w internecie szukałem należytych przedsiębiorstw, jakie proponują okna. Wynalazłem takową instytucję na stronie internetowej http://www.oknaoptimus.eu/. Już wcześniej dowiedziałem się o tej firmie, więc wiedziałem, że może to być firma z znacznym stażem w ów specjalności. Nie dywagowałem zbyt długo więc zatelefonowałem pod wybrany numer komórki. W trakcie dyskutowania z przedstawicielem instytucji ustaliłem datę przyjazdu by zrealizować dokładne pomiary ram okiennych. Później wyłożyłem swe potrzeby. Po kilku dniach dotarł do naszego domu technik , który zmierzył okna. Byłem zobowiązany oczekiwać 4 tyg. do dnia aż przybędzie zespół z nowymi oknami, które miały być zamontowane w moim lokum. Po tym czasie, w piątek przybyli robotnicy, jacy wyłożyli dotychczasowe okna i przedsięwzięli instalacje nabytych okien. Wymiana poszła szybko, więc po 15-tej zdołałem patrzeć na jej wynik. Okna były bardzo schludne, bez trudu mogłem je otworzyć a ponadto wydawały się szczelne.

Oszczędzamy na ogrzewaniu domu

Mamy dość małe mieszkanie, w związku z tym nagrzane powietrze swobodnie umykało przez nieszczelne okna. Zaraz po zamontowaniu zakupionych okien, w pokoju okazało się być przyjemnie a także przytulnie. Byliśmy zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na kupno okna. Spółka Optimus jest godna polecenia. Posiada bardzo interesującą ofertę na okna. Koszty okazały się być nieduże i dodatkowo można zwrócić całą sumę w formie ratalnej. Montaż okien zajmuje kilka godzin, a dzięki charakterystycznej strukturze są niezwykle solidne a ponadto swobodnie się otwierają. Poza tym zakupiliśmy osłony antywłamaniowe, jakie zostały włożone wraz z zakładaniem nowych okien. Kompetentna obsługa oraz idealny asortyment wyrobów sprawiają, że aktualnie śmiało mógłbym polecić tą firmę naszym przyjaciołom.